Deze website gebruikt cookies. Door op OK te klikken geeft u aan hiermee akkoord te gaan.
laden
Zoekresultaat laden...
 
In samenwerking met o.a.:
Boektrust.nl - boekdata beheer
voor professionals
Beta-versie 1.0.2
Zoek?ISBN Titel Locatie
Boekdata
Zelf uw boek-informatie
toevoegen via Boek.nl
< Terug naar vorige pagina
Titel
ISBN
9789000374892
Auteurs
 
Prijs
 
Leverbaarheid
Zoek bij de partner-boekhandels naar de leverbaarheid

Nieuwe titels kunt u bestellen of in nota laten nemen bij de boekhandel (hiernaast of hieronder).
Oudere titels kunt u altijd invoeren als Vraag bij ons Antiquariaat


Mogelijk te koop bij de boekhandel(s):

Bol.com | Libris.nl |
 

Flaptekst

Een James Bond-achtig avontuur dat je doet verlangen naar meer

Voor fans van Chris Bradford, Rick Riordan en De Grijze Jager

De 12-jarige Alex gaat net aan tafel met zijn vader (zijn moeder is op zakenreis) als de bel gaat. Het is Boris, de chef van zijn moeder: ze is verdwenen. Sterker nog, ze is eigenlijk geheim agent en werkt voor Interpol! Wanneer Alex’ beste vriend Mo via een chat in hun favoriete game een cryptisch bericht heeft ontvangen dat alleen Alex kan ontcijferen, blijkt hij een onmisbare schakel te zijn. Voor hij het weet, zit Alex met Boris in een vliegtuig. Met een andere naam in een nieuw paspoort, en zonder zijn eigen spullen.

In Kenia gaan ze undercover op zoek naar Alex’ moeder en belanden in een spannend safari-avontuur waarbij ze in de ruige natuur op wilde dieren moeten jagen. Ze weten niet wie ze kunnen vertrouwen, maar een Keniaanse jongen, Lemayan, lijkt de sleutel tot het raadsel te zijn. Uiteindelijk ontdekt Alex waar zijn moeder wordt vastgehouden. Ze moet direct gered worden, want ze is in levensgevaar.

Recensie(s)
Voeg een recensie toe Recensie toevoegen.

Nominatie(s)
Geen nominaties gevonden

Over deze titel
Zoek deze titel ook bij
KB, Literatuurplein, Google Books, CvdM, Titelbank.nl
Algemeen
Titel

ISBN (10)
9000374890
ISBN (13)
9789000374892
Publicatiedatum
 
Auteur(s)
Kenmerken
Productvorm
 
Extra gegevens
Locatie
* locatie(s) toe te voegen Locatie toevoegen. 
Website uitgever
URL toevoegen. 

Informatie onjuist? - mail ons een correctie of aanvulling URL toevoegen.

http://backend.boek.nl/rest/book/9789000374892?detail=full  Bekijk deze titel als Onix-bericht

  • Mogelijk te koop bij: